Najnowsze publikacje

BricsCAD V18 - Customizing

Dostosuj BricsCAD do swoich potrzeb! Najnowszy tutorial z opisem poszczególnych funkcji, możliwości i pokazaniem krok po kroku jak dostosować program do własnych preferencji.

Pobierz plik

BricsCAD V18 - for AutoCAD Users

Opisy funkcjonalności oraz porównanie programu BricsCAD V18 z AutoCAD. Pobierz i sprawdź jak płynnie przejść z pracy w programie AutoCAD do BricsCAD.

Pobierz plik

BricsCAD V18 - Inside

Szybkie zapoznanie się z BricsCAD V18, nawigacja po interfejsie BricsCAD, tworzenie pierwszego rysunku, projektowanie 2D, Modelowanie 3D, Rendering, projektowanie mechaniczne.

Pobierz plik

BAKS CAD II

Podręcznik dla użytkowników BAKS CAD. Jak zainstalować, jak skonfigurować i jak płynnie pracować w nakładce wspomagającej projektowanie tras kablowych i generowanie zestawień materiałowych w oparciu o produkty BAKS.

Pobierz plik

Podręczniki do wcześniejszych wersji BricsCAD

BricsCAD V17 - Customizing

Zapoznaj się z poleceniami w programie BricsCAD V17, nawet jeśli nigdy z nich nie skorzystasz. Opracowanie pomoże stworzyć Ci rozwiązanie wykorzystujące najlepsze narzędzia dostępne w programie.

Pobierz plik

BricsCAD V17 - for AutoCAD Users

Jeżeli zastanawiasz się nad różnicami między AutoCAD, a  BricsCADem to opracowanie jest dla Ciebie. W dziesiątym wydaniu książka została zaktualizowana, aby uwzględnić nowe funkcje dodane do wersji BricsCAD V17.

Pobierz plik

BricsCAD V17 - Inside

Producent do waszej dyspozycji przekazał podręcznik, który jest pomocą przy poznaniu nowej wersji BricsCAD V17. Pobierz i przeczytaj informację o najnowszych funkcjonalnościach i możliwościach programu.

Pobierz plik

BricsCAD V16 - Customizing

Czy potrzebuje dużo czasu, aby nauczyć się dostosowywać program BricsCAD do swoich potrzeb i płynnie w nim pracować? Otrzymaj odpowiedzi na swoje pytania za pomocą tego podręcznika.

Pobierz plik

BricsCAD V16 - for AutoCAD Users

Podręczni jest przeznaczony dla użytkowników BricsCAD, którzy wcześniej pracowali w AutoCAD. Sprawdź w jaki sposób dostosować program tak aby praca w nim odbywała się tak jak w AutoCAD.

Pobierz plik

BricsCAD V16 - Inside

Chcesz wiedzieć, jak tworzyć rysunki w BricsCAD oraz projektować 2D, modelować 3D oraz tworzyć wizualizacje - ta książka pokazuje w jaki sposób to zrobić w ciągu zaledwie jednego dnia!

Pobierz plik

BricsCAD V15 - for AutoCAD Users

Opracowanie pomagające przejść z programu AutoCAD do BricsCAD. Dowiedz się o korzyściach płynących z używania programu BricsCAD oraz o problemach z przejściem, na które warto zwrócić uwagę.

Pobierz plik

BricsCAD V14 - for AutoCAD Users

Podręcznik przygotowany dla osób które postanowiły zmienić środowisko programowania z AutoCAD na BricsCAD. Pobierz opracowanie i sprawdź jakie są podobieństwa, a jakie różnice pomiędzy tymi aplikacjami.

Pobierz plik